Ruya Tabileri Ruyalar Sozlugu  Tabiri

Rüya tabiri arama:Hava Rüya Tabirleri:Hava
Hava açık ve güneşliyse, şansınız artacak demektir. Hava parçalı bulutluysa duygusal hayatınızda başarılı olacaksınız. Eğer hava kapalı ve iç karartıcıysa, şanssızlık ve hastalık peşinizdedir.Hava
Rüyada havada bulunduğunu gören kimse, şeref ve güç elde eder. Ancak o kimsenin bu hali devam etmez. Eğer bu rüyayı gören kimse yalancı ve kibirli ise onun rilyası batıldır.
Rüyada, havada yürüdüğünü gören kimse büyük bir şerefe ve helal mala işarettir.

Rüyada yerle gök arasında bulunduğunu gören kimsenin, kalben meşgul olmasına ve ne yapacağına bilmemesine işaret eder. Rüyada havadan düştüğünü gören kimse, rütbe, makam ve şöhretinden düşer. Eğer o kimsenin rütbe, makam ve şöhreti yoksa, ümit ettiği şeyden ümidini keser ve ondan mahrum olur. Bazı tabirciler, üzüntü ve kederli olan bir kimse, rüyada havadan düşse Allah (C.C.) onu üzüntü ve kederden kurtarır. Rüyada havada oturduğunu gören kimsenin din ve işlerinde kötü yolda ve kibirli olduğu manası çıkar.

Rüyada havada ev yaptığını veya çadır kurduğunu yahut bir hayvana bindiğini veya bunlara benzer şeyler yaptığım gören kimse, hasta ise veya yanında bir hasta varsa onun ölümüne işaret eder. Rüyada havada uçmak deniz veya karada yolculuk yapmağa işaret eder. Eğer havada kanatla uçarsa, rüya sahibi için en kuvvetli ve çok açık olan seve işaret eder. Bir kimse yalnız olarak havayı gökyüzü görünmeyecek derecede karanlık görse, amiri ile arası açılır. Amiri yoksa gözleri kör olur.
Havan
Rüyada havan ve havan elini görmek, kendileri için başka kimselerin yapması mümkün olmayan, ancak o çetin işi müştereken yapabilecek kan ve kocaya işaret eder. Havan, şeref ve yüceliğe, okuyan çocuğa, işaret eder.Havale Etmek
Rüyada bir şeyi havale etmek, havale edilen kimse için tazminata, havale eden için fayda ve menfaate işaret eder.
Yorumcular, havale, havale eden kimse için iyilik ve kötülüğü içine alan bir şeydir demişlerdir.
Havai Fişek
Sağlıklı ve mutlu bir yaşam süreceksiniz.