Ruya Tabileri Ruyalar Sozlugu  Tabiri

Rüya tabiri arama:Kırlangıç Rüya Tabirleri:Kırlangıç
Uzun zamandır haber alamadığınız bir kimseyle karşılaşacaksınız demektir. Kırlangıç yakalamak, sevdiklerinizi çok üzeceğinize yorumlanır.Kırlangıç
Rüyada görülen kırlangıç mal, mübarek bir adam, bir kadın yahut okuyan bir çocuktur. Bundan dolayı bir kırlangıç tuttugunu gören kimse haram mal alır. Bir kimse kendi evine kırlangıçların dolduğunu görse, aldığı mal helaldir. Bazılan da, kırlangıç, edip, geçimli ve takva sahibi bir adamdır, dediler. Bir kimse kendisinin bir kırlangıca faidesinin dokunduğunu görse, o kimsenin bir arkadaşı ve ahbabına bir faidesi dokunur. Kırlangıcı tuttuğunu görse, bir kadına zulmeder.

Kırlangıç eti yediğini gören kimse bir düşmanlıkta bulunur. Birtakım kırlangıçların kendi evineden çıktığını görse, yolculuk sebebiyle akrabalarından ayrılır. Rüyada görülen kırlangıçlar, ölüme ve çok üzüntüye işarettir. Yine kırlangıç, iş ve hareket, ses sanatı ve enginlikte hayra işarettir. Kırlangıç görmek ekseriya kadınlar hakkında iyidir. Çünkü rüyada kırlangıç görmek, emin, itimat edilir, evi için idareci ve tedbirli bir kadınla evlenmeye işarettir.