Ruya Tabileri Ruyalar Sozlugu  Tabiri

Rüya tabiri arama:Kese Rüya Tabirleri:Kese
Rüyada kese görmek işlerinizin iyi gitmesi sonucu büyük miktarda para kazanacaksınız demektir. Rüyada dolu kese ömrünüzün sonuna kadar rahat bir yaşam süreceğinize yorumlanır. Boş kese görmek ise tam tersi anlamdadır.Kese
Rüyada görülen kese, insanın bedenidir. Bundan dolayı boş kese görmek, sahibinin öleceğine işarettir. Bir kimse rüyada belinde bir kese görse o kimsenin hayatında istifade ettiği bir ilmin kendisinde bulunmasına işarettir.
Eğer kesenin içindeki paralar sağlam ise, o ilim de doğru ve dürüst bir ilimdir. Eğer paralar yırtık iseler, o kimse ilim öğrenir ve tekrar ders almaya ihtiyaç görür. Bazı tabirciler, kese sahibinin sırrıdır. Bundan dolayı keseyi
baş aşağı çevirip içinde bulunan paraları döken kimsenin sırlan, açığa çıkar.

Kese insanın ihtiva ettiği şeye de işarettir. Bazen de kese sahibinin kalbine işarettir.
Keser
Rüyada keser görmek, bir işin menfaatinize uygun bir biçimde son bulacağına yorumlanır.Keser
Rüyada keser görmek, bulunduğu hal üzerine devam etmesine. Bazen keser, geçime, hizmetçi, çocuk ve hanımdan görülecek rızık ve faydalara işarettir. Keser, doğru harekette bulunmayan adamlan terbiye ve ıslah eden zabıta memuruna işarettir.

Bazı tabirciler keser, malı kendi taratma çekmeye ihtiraslı bir kimseye, bazıları da, uzun dilli ve yaramaz söz söyleyen şerli bir kadına işarettir, dediler. Bazen de keser görünmeyen bir kimsenin görünmesine işarettir.
Keser
Rüyada keser görmek; miras alacağınıza yada yaptığınız işten fazla kazanç elde edeceğinize işarettir.