Ruya Tabileri Ruyalar Sozlugu  Tabiri

Rüya tabiri arama:



Ter Rüya Tabirleri:



Ter
Rüyada terlemek, hasta için şifadır. Terlemeyi arzu etmeyen kimsenin gördüğü ter ölüm teridir. Sağlam bir kimsenin rüyada terlemesi, bir hizmet veya sanat sebebiyle ona arz olacak bir sıkıntıdır.
Rüyada terlemek dünyaca mazarrata işarettir.
Bir kimse rüyada normal bir şekilde terlediğini görse, o kimsenin arzusu yerine gelir. Rüyada koltuk altında meydana gelen terin pis kokuşu, halk sahipleri için, kötü bir isim yapmakla mal ve servete kavuşmaca işarettir.
Ter. maldır. Bu sebepten bir kimse rüyada vücudundan ter aktığım görse, o kimsenin ter miktarı malı gider.
Bazen de rüya sahibinin rüyada gördüğü ter karşılaşacağı zorluğa işarettir.




Tere
Rüyada tere görmek, üzüntü ve kederdir.



Terzi
Rüyada terzi görmek, ülfete ve insanların arasını ıslaha işarettir. Bazen terzi, katibe ve nikah kıyan kimseye işarettir. Terzi görmek, kendisinden geçen bir şeyi yerine getirmeye çalışan adama veya işlediği işten pişmanlık
duyan kimseye işarettir. Terzinin kendisi için bir şey dikmesi dininin güzelliğine işarettir. 1yi beceremediği halde bir şeyi diktiğim görse, toplanması mümkün olmayan dağınık ve müteferrik işleri bir araya toplamaya çalışır. Kadın için elbise diktiğini gören kimseye, sıkıntı isabet
eder. Rüyada yırtık ve sökük terzi görmek, iyiliğe ve sevaba ya da hastalıklardan afiyet bulmaya işarettir.
Bir kimse rüyada hanımın elbisesinin yırtılıp avret yerinin açıldığını görse ve kendisi oraya dikiş yamalayarak örtse, o kimse hanımına çirkin bir şey isnat eder, sonra da ondan özür diter. Bir kimse rüyada kendi yırtık elbisesini
yamaladığını görse o kimse akrabalanna düşman olur ve hayırsız kimselerle arkadaşlık yapar. Bazı tabirciler, sökük ve yırtıcı dikmek günahtan dönmektir. Bazıları da mazlum ve hak sahibi ite helallaşmaksızın batıl bir
şey ile özür dilemektir, dediler.




Terhis
Rüyada terhis olduğunu gören kimse, asker ise sevinç ve mutluluğa, sivil ise üzüntü ve kedere işarettir.



Terzi
Rüyada terzi görmek, adalet sahibi bir kimseyle tanışılacağına işarettir.



Terlik
Rüyada terlik görmek mutluluk verecek haberler alacağınıza yorumlanır. bu rüyayı gören kimse, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürecek demektir.



Terazi
Rüyada terazi görmek, önemli bir konuda karar vermesi gerektiğini işaret eder. Teraziyle bir şey tarttığını görmek kendisiyle ilgili önemli bir karar verecek demektir.



Terazi
Rüyasında terazi görenin, önemli bir konuda tarafsız karar vermesi gerekecektir. Elinde teraziyle bir şey tarttığını gören kendisiyle ilgili önemli bir karar verecektir.



Terlemek
Birtakım sıkıntılarınızdan yakında kurtulacaksınız.



Tereyağı
Rüyada tereyağı tartılıyor, alınıyor veya satılıyorsa, genç yaştaki erkekler için; işlerinde başarı elde etmek için daha dikkatli olması gerektiğine, genç bir kız görüyorsa; hiç istemediği bir iş için zorlanacağına, olgun yaştaki kadınlar; için dikkatli olmasına işarettir. Eğer tereyağlı bir ekmek yemişse, bu rüya herkes için iyi bir talih ve rızıktır.



Terörist
Rüyada anarşistlerle savaştığını gören kimse,
dinine veya anne - babasına yardım eder ve hanımını kıskanır.




Tereyağı
Taze ve sarı tereyağı, sabrınızdan dolayı başarılı ve sağlıklı bir yaşam süreceğinizin işaretidir.