Ruya Tabileri Ruyalar Sozlugu  Tabiri

Rüya tabiri arama:Tuvalet Rüya Tabirleri:Tuvalet
Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin aile balkının keder ve
sıkıntılarına, çalışıp gayret göstermesine ve onların nafakalarını kısmasına işarettir.
Bazen tuvalet görmek, hanımıyla başbaşa kalmaya veya malını biriktirdiği deposuna ya da içerisinde malı bulunan dükkana işarettir.
Tuvalet, rahatlık, fikir, temizlik ve yalnızlık evidir.
Rüyada tuvaletin taşması, rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna veya bir hizmetçiye sahip olmasına işarettir. Bazen bu rüya malın çokluğuna veya onun taşkınlığını gidermek için görülen ihtiyaca binaen mal sarfetmesine işarettir. Eğer tuvalet taşıp orada bulunan şeyleri pislemese ve kokuşu da olmasa, rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına, bazen de maksadının mümkün olmamasına işarettir.
Bazen tuvalet, kadınlara işarettir. Eğer tuvalet geniş temiz ve kokusuz ise onun hanımı iyi geçimlidir. Tuvaletin temizliği hanımının iyi halli, genişliği ise, itaatkar oluşudur. Kokusunun azlığı ise hanımının iyi olarak
methedilmesidir. Tuvalet, dar ve pislikle dolu otup sahibi orada oturacak yer bulamıyorsa, hanımının kendisinden nefret etmesine işarettir.
Eğer tuvalet pis kokuyorsa, hanımının yaramaz sözlü ve gönül incitici olmasına ve öylece şöhret bulmasına işarettir.
Tuvalet kuyusunun kanla dolduğunu görse, o kimsenin hanımının tedbirli oluşuna ve israf korkusundan dolayı kocasını çokça para sarfetmesinden meneder. Bir kimse rüyada dinde bir ağaç parçası bulunduğunu ve onunla
tuvaletin deliğini kanştırdığını görse, o kimsenin evinde boşanmış bir kadın bulunmasına işarettir.
Rüyada tuvalet içine bırakıldını gören kimse hakkında, hile yapılır. Tuvalet içine bırakıldığını ve üzerine de kapısının kapatıldığını gören kimse, ölür.