Ruya Tabileri Ruyalar Sozlugu  Tabiri

Rüya tabiri arama:İplik Rüya Tabirleri:İplik
Rüyada iplik, delil ve şahiddir. Bundan dolayı bir iplik teli büktüğünü ve bunu bir insanın boğazına atıp bununla o insanı çektiğini yahut o iplik teli ile bir urganı çektiğini gören kimse kumandan ve halkı bir yere götürür.İplikçi
Rüyada iplikçiyi görmek, işleri sağlamlaştırmaya ve salih amele başlamaya işaret eder.

İplikçiyi görmek, şarkı söylemekle meşgul olmaya ve kadınlara itaat etmeye işaret eder.
İplik Eğirmek
Bir kadın rüyada iplik egirdigini görse, kaybolmuş bir kimsesi gelir. Bir erkeğin pamuk veya keten eğirdiğini ve bu durumuyla kadınlara benzediğini görse, o kimse zillet ve hakarete düşer veya yapılması makbul olmaya bir iş yapar. Eğer iplik ince olursa, çetin ve zahmetli bir işe, eğer iplik kalın olursa, kendisinde yardım ve zafer bulunan bir yolculuğa işaret eder.

Bir kimse bir kadının pamuk eğirdiğini görse o kadın kocasına hiyanet eder. Rüyada yün veya kıl yahut erkeklerin eğirdiği şeylerden bir şey eğirdiğini gören kimse, yolculuğa çıkar ve hayra erişir. Egirdigi ipliği bozduğunu gören kimse, ahdini bozar ve sözünden döner.

Rüyada iplik eğiren kadını görmek kanaata, Peygamberimizin (SAV) söz ve davranışlanna uymaya, işlerim sağlam tutmaya ve kendisini hayra adamaya işaret eder.

Rüyada gerek erkek ve gerekse kadın olsun pamuk ve bu gibi şeyleri eğiren kimsey görmek misafire işaret eder.