Ruya Tabileri Ruyalar Sozlugu  Tabiri

Rüya tabiri arama:Pencere Rüya Tabirleri:Pencere
Rüyada görülen pencere, cephesi dışarı olan bir evde olursa, ev sahibine isabet edecek mülke ve nail olacağı izzet ve arzuya kavuşmaya işarettir.
Eğer bu rüyayı gören üzüntülü ve kederli ise, ondan kurtulur. Hasta ise, şifa bulur. Rüyayı gören bekarsa, ister erkek ister kadın olsun evlenir.
Rüyada penceresi olmayan bir evde pencere görmek sultan için saltanata ve tüccar için ticaret yapmaya işarettir.
Rüyada pencere görmek, kendisine bakılan bir adama işarettir.
Düşmanı bulunan bir kimse, rüyada pencereye uzaktan baksa düşmanına galip gelir. Ümit ettiği şeye kavuşur. Sevinç içerisinde işleri yürür.
Tüccar olan bir kimse rüyada pencere görse, kazanç, kar ve servete kavuşur. Her ne olursa olsun, akranlarına üstün gelir.
Rüyada pencere yapmak tabirce ev yapmak gibidir.
Pencere
Rüyada pencere gören kişi, sıkıntılı ve tasalı ise bu sıkıntılarından kurtulacağına; eğer asta ise iyileşeceğine; bekarsa evleneceğine işarettir.Pencere
Rüyada pencere görmek; kötülüğe,şiddete, pencereden atlamak; mahkeme ile bir işi olacağına, camlı pencere görmek; çapkınlığa, pencere arkasından etrafı seyretmek; bu günlerde pek şansının olmadığına ve işlerinin yolunda gitmeyeceğine, pencereyi kapatmak; sıkıntıya, pencereyi kırmak; yaptığınız işler sonunda zarar göreceğinize,kendini pencereye bağlı görmek; çok kötüdür,gören kişinin aklını kaybedeceğine işarettir.