Ruya Tabileri Ruyalar Sozlugu  Tabiri

Rüya tabiri arama:Çöp Rüya Tabirleri:Çöp
İş hayatında başarısızlığa ve adınızın bazı kötü olaylara karışacağınıza işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sıkıntı demektir.Çöp
İş hayatında başarısızlığa ve birtakım skandallara işarettir. Kadınlar için bu rüya, aşk hayatında sorunlara işaret eder.Çöplük
Rüyada çöplük görmek, mala işarettir. Bir kimse çöplükte olduğunu görse veya çöplüğü safın alsa yahut miras olarak eline geçse ya da evini içinde oturulmayacak derecede pislik içinde görse ve o kimse de hasta veya öleceğinden korkuyorsa kurtulur.

Yahut da dünya malım toplamaya başlar. Eğer bu rüyayı gören fakirse, zengin olur veya bir mirasa kavuşur. Eğer bekarsa, evlenir. Şayet bunların hiç biri onda yoksa o çöplük onun han ve dükkanına işarettir. Eğer o kimse hakimliğe ehilse, hakim olur. Bazan çöplük, hakim için emin bir şahsın evine işarettir.

Çöplük üzerinde çıplak olduğunu gören kimse memur ise, vazifesinden alınır, hasta ise, ölür, zengin ise fakirleşir.
Çöpçü
Rüyada çöpçüyü görmek, fakir için hayırdır. Zenginler için bu rüya iyi değildir.

Bazen de çöpçüyü görmek, rüya sahibinin hanım veya hizmetçisinin gebeliğine veya zenginliğine ya da sermayenin çoğalmasına işarettir.
Çöpçü
Rüyada çöpçü olmak genç bir erkek için işinde yükselmeye, ortayaş bir erkek için işlerin bir süre kötü gideceğine işarettir. Bekar bir kadın için zengin ama iyi olmayan biri ile evlenebileceğine, evli bir kadın için evlilik dışı kötü bir ilişkiye girebileceğine işarettir .