Ruya Tabileri Ruyalar Sozlugu  Tabiri

Rüya tabiri arama:Çan Rüya Tabirleri:Çan
Rüyada çan görmek, simsara yahut evlad sahibi hanıma işarettir.

Bazen de çan görmek, şöhrete ve rezilliğe işarettir.
Bir kimse rüyada çan çaldığını görse, o kimse halk arasında doğruluğu kalmamış haberi yayacağı anlaşılır.

Çan görmek, hayırsız bir kimse ile arkadaş olmaya işarettir.
Rüyada görülen çan, münafık bir kimsedir. Bir kimsenin rüyada hıristiyan mabedinde çan çaldığını görmesi, alış venşinde yemin etmesine işarettir. Bazen de çan. yolculuğa işarettir.

Rüyada çan sesi, hayırlı ve güzel ticaretle kafilelerin gelmesine yahut bir cihetten diğer bir cihete nakletmesine işarettir.

Hayvanların boyunlarında görülen zil, hayır sahibi bir kimsedir.
Çan
Rüyada çan sesi duymak durumunuzda iyiye doğru bir gelişmeyi gösterir. Eğer çan yakınınızda ise işlerinizdeki bu gelişme yakınlarınızın tavsiye ettikleri şekilde hareket ettiğinizde gerçekleşecektir .Çan
Çanların çaldığını duymak, bir ölüm haberi alacağınızın işaretidir.Çanta
Rüyada çanta görmek yolculuğa çıkmaya işarettir.Çanak
Rüyada görülen çanak, temiz bir hizmetçidir. Eğer bu çanak çamdan ise kadın veya kendisiyle öğünülen arkadaşa işaret edilmiştir.

Büyük çanak, sim saklamayan, yaşayışı güzel olmayan veya çocuğu olmayan erkek ve kadına da işaret eder.

Rüyada görülen çanak, insanın rızkıdır. Bunun için bir kimse rüyada bir çanak yaladığım görse, nzkı tükenir ve eceli yaklaşır.

Bir kimse rüyada bir çok adamların büyük bir çanağın başında toplandıklarını görse, bu rüya onların toplanacakları yere veya çadırlarına yahut üzüm sıkmak veya yağ çıkarmak için koyacakları aletin yerine işarettir. O kimseler savaşçı iseler, savaşmak için toplanmalarına, ziraatçı ve işçi iseler iş üzerinde toplanmalarına işarettir.

Rüyada görülen çanak dosta, içinde takdim edilen tatlı da sevgiliye delil olur. Bunun için elinde içinde tatlı bulunan bir çanak gören kimse, dostu ile bir araya gelir.

Rüyada görülen ağaç çanak, dinden çok hayır gelen bir hizmetçi ile tabir edilir,
Çanta
Rüyada bir çanta torba veya poşet görmek işlerinizde başarıya işarettir. Eğer bunlar yırtık veya delikse düşünmeden para yatıracağınız bir iş size para kaybettirecektir .Çanta
Kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekecek, fakat yakın zamanda sorunların üstesinden gelecek, başarıyı yakalayacaksınız.Çanak Ve Çömlek
Zenginlik ve servete yorulur. Çanak yalamak ölümün yaklaştığına işarettir.Çanak Ve Çömlek Yapıcısı
Rüyada çanak ve çömlek yapanı görmek, kaplarla uğraşan hizmetçilere ve dindar kadınlara işarettir. Çanak, çömlek
yapıcısını görmek, soy, mal ve güzellikle iftihar etmeye işarettir.