Ruya Tabileri Ruyalar Sozlugu  Tabiri

Rüya tabiri arama:Çiçek Rüya Tabirleri:Çiçek
Kişinin rüyada çiçek görmesi, hayra işarettir. Bekar bir kimse, rüyada çiçek görse, bu rüya. o şahsın evleneceğine işarettir. Rüyada renkleri değişik olan çiçekleri görmek, dünya ve dünya içindeki taze ve hoş şeylere işarettir. Rüyada ağaç çiçeği görmek, insanı din ve dünya işierinde irşad eden bir kişi ile tabir edilir.

Rüyada kırmızı karanfil görmek, iffetli ve terbiyeli bir hanıma işarettir.

Yerden kırmızı karanfil aldığını gören kimse akrabası çok zengin, güzel ve görgüsü çok olan bir hanım alır.
Çiçek
Rüyada çiçek görmek iyi ve çok şanslı bir haberdir. Kurumuş bir çiçek geçici bir üzüntüyü gösterir. Çiçekçi dükkanı mutlu bir ilişkiye işarettir. Çiçek sulamak işlerinde başarılı olacağını belirtir .Çiçek
Bir demet çiçek, uzak ve zengin bir akrabanızdan size miras kalacağına işarettir. Eğer çiçekler kurumuş ise, bu, ölümün, üzüntünün, sıkıntının işaretidir.Çiçek Tozu
Rüyada çiçek döllenme tozu görmek, nzka ve hammının hamile
olduğuna işarettir.

Hastanın çiçek döllenme tozu görmesi, onun şifa bulmasına işarettir. Bazen de çiçek tozu hastanın ölümüne veya hapse yada sermayenin yakılma sına işarettir.

Rüyada bir iki veya daha fazla çiçek tozu elde ettiğini gören kimse, çocuğuna kavuşur. Eğer ondan yese, o kimse o çocuğun malından yer. Çiçek tozu rüya sahibinin elde edeceği maldır.
Çiçek Hastalığı
Rüyada gözünde çiçek ve çıban çıktığını görmek, hakikati
Örtmeye ve kötü ahlaklı kimselerin ahlakıyle aklanmaya işaret eder.