Ruya Tabileri Ruyalar Sozlugu  Tabiri

Rüya tabiri arama:Ördek Rüya Tabirleri:Ördek
Rüyada ördek görmek, güzel, mal sahibi, şerefli bir kadın ile tabir edilir.
Bir yerde ördeklerin sesli olarak Ötüşmeleri, kadınların sesli ve feryat edercesine ağlaşmaları ile tabir edilir.
Ördekleri otlattığını gören kimse, şanlı ve büyük bir kavmin yüksek mevkilerinde bulunur ve onlar tarafından çokça mala nail olur.
Bazı tabirciler, ördek görmeyi üzüntü ve keder sahibi bir sultan ile tabir ederler ki, bu sultan, deniz ve karaya hakim bir insandır.
Yabani ördekleri görmek, kara ve denizde ticaretle yolculuk yapan kimselere üzerine işarettir. Evcil olanları görmek ise aile, üzüntü, zevce, mülk, cariye, köle veya bekçilere işarettir.
Ördek görmek, bazen çok güzel veya şişman bir kadına, bazen de bir yerde bağırmaları ise yangın, boğulma ve ölümden dolayı üzüntü ve kedere işarettir. Beyaz ördek aldığını gören kimsenin eline çok mal mülk geçer.
Ördek
Havada uçan veya gölde yüzen bir ördek görmek, huzur içinde yaşadığınıza ve hayatınızdan memnun olduğunuza işarettir.Ördek
Rüyada ördek görmek; ilerlemeye, elinde ördek görmek; yakın bir tarihte evlenmeye, elinden ördeğin kaçması; karısı veya sevgilisinin elinden kaçacağına işarettir.Ördek
Rüyada ördek temiz, hayırlı kısmettir. Ördek yakaladığını gören kimse toplu para alır. Mal mülke kavuşur. Yeşil başlı ördek büyük kısmettir.