Ruya Tabileri Ruyalar Sozlugu  Tabiri

Rüya tabiri arama:İlaç Rüya Tabirleri:İlaç
Rüyada görülen ilaç, dinin iyiliğidir. Bundan dolayı hastalığı iyileşsin diye ilaç içtiğini gören kimse dinini ıslah eder. Bir kimsenin rüyada ilaç içmesi, ilim, nasihat ve bunlardan faydalanmasına işaret eder. Rüyada ilacı yememesi veya içmemesi, haktan dönmesine, azgınlık ve sapıklığına ve nefsinin isteklerini tercih etmesine işaret eder.

Güzel kokulu şeylerden yapılmış ilacı yemek, bekar için evlenmeye, gebe olmayan kadın için, çocuğa ve fakir için de zenginliğe işaret eder. Tozlanmış ilaç, dünyaya haris olmaya, ilacın içileni rızık, hap gibi yutulanı isyankar için tevbe, inançsız için hidayet ve cahil için ilimden ikrahtır. Kadınların çocuk bırakmak için kullandıkları ilaç, bekar kız için evlenmek, gebe olmayan kadın için de çocuktur.

Rüyada fitil kullanmak haber araştırmaya, gizli sırlara muttali olmaya işaret eder. Hastalığından iyileşsin diye ishal edici ilaç içtiğini gören kimse ilacın kuvvet,
tehlike ve gösterdiği tesir nisbetinde dinini ıslah eder.
İlacı içtikten sonra hemen iyilik talep ettiğini görse, o kimse dünyasını ıslah eder. Gözüne ilaç yaptığını gören dini hayata daha çok önem verir.

Rüyada görülen her içilecek ilacın rengi sarı olursa o içilecek şey hastalıktır. İçilmesi kolay olan her ilacı rüyada içmek, hastalığın iyileşmesine, sağlam kimse için de kendisine zarar veren şeylerden kaçınmaya işaret eder.
Yenmesi güzel olmayan ve boğazdan geçmesi zor olan ilaç çabuk iyileşecek bir hastalıktır. Bazı tabirciler de, yenmesi güzel ve içmesi de kolay olan ilaç, zengin için
iyi, fakir için kötüdür.

Rüyada buruna çekilen ilacı görmek, afet ve bela erişmeğe veya babaya, anneya yahut insanın başkanına olan ihtiyacına ya da akıl hastalığına işaret eder.
Rüyada görülen sindirim ilacının kokuşu güzelse, yükselmeye, üzüntü, keder, sıkıntı ve hastalıkların gitmesine işaret eder.
İlaç
Rüyada tadı güzel olan bir ilaç alıyorsanız, birtakım sorunlarla karşılaşacak; fakat bu sorunlara derhal çözüm bulabileceksiniz. Acı bir ilaç, kaybın ve hastalığın habercisidir.